Favori Kişisel Gelişim Kitapları

Herkesin okuyabileceği farklı kategorilerden en sevdiğim kişisel gelişim kitaplarını seçtim. Okursanız benimle yorumlarını paylaşırsanız sevinirim, küçük bir kitap klubümüz olmuş olur!

I picked my favourite self development books from different categories which anyone can read. If you read them I’d love to hear what you think. Maybe we can have our little book club!

Çekilişe katılmak için:
1.Kanalıma abone ol ve bu videoyu beğen.
2.Instagram’dan (@ecetargit) beni takip et ve bu videonun anonsunu yaptğım fotoğrafı beğenerek altına hem en sevdiğin kitabı hem de çekilişten hangi kitabı kazanmak istediğini yorum olarak bırak. Böylece herkese istediği kitabı gönderebilirim.
Çekiliş videonun yayın tarihinden itibaren bir hafta boyunca açık olacaktır. Bol şans!

How to enter the giveaway:
1.Subscribe to my channel and like this video.
2.Follow me on Instagram (@ecetargit), like the photo where I announce this video and leave a comment with your personal favourite book and which book you’d like to win from the giveaway. This way I can make sure everyone gets what they wished for.
The giveaway will be open for a week from the day this video goes live. Good luck!

Kitaplar Books

Dört Anlaşma, Don Miguel Ruiz

Ustaca Sevmek, Don Miguel Ruiz

When Breath Becomes Air, Paul Kalanithi

Büyük Sihir, Elizabeth Gilbert

Videodaki makyajım Makeup in the video

Chanel Vitalumiere Aqua B20

Cover FX Click Correct Peach

Urban Decay Naked Skin Concealer Med Netural

Mac Paint Pot Quite Natural

Mac Mulch Eyeshadow

Clinique Cream Shaper For Eyes 105 Chocolate Lustre

Bobbi Brown Eye Opening Mascara

Bobbi Brown Bronzing Powder Golden Light

Bobbi Brown Eyebrow Pencil

Mac Lipstick Honeylove

Gözlükler Firmoo.com

Advertisement

One Comment Add yours

 1. Buse Şahan says:

  Merhaba 🙂
  Ben Buse 20 yasinda üniversite öğrencisiyim kendi şehrimde yani Gaziantep’te okumaya çalışan kendimi bulmaya çabalarken bu yolda sürekli kendimle ve çevremle çatışan, ait olduğum yeri kendimi okuduğum bölümü ne istediğimi ne yapmam gerektiğini sürekli sorgulayan , şu dönemde kendini oldukça yalnız hisseden biriyim youtube da videolarını izliyorum bilmiyorum ama seni kendime çok yakın hissettim tuhaf insanın hiç görmeyip tanımadığı birine böyle yakınlık hissetmesi bunları sana yazmak istedim bana yardımcı olacak bir kız kardeşim var o hariç kimseyle bu sıkıntılarımı paylaşamıyorum insan dertlerini önyargisiz dinleyebilecek ona samimi tavsiyeler verebilecek ve kendinden tecrübeli birilerine ihtiyaç duyuyor bazen ..
  Sana sormak istediğim bir kaç soru var ,
  Aslına bakarsan ben 14 yaşından beri kronik iltihabi bir bağırsak hastasıyım(Crohn) yaklaşık 1 yıl önce hastalığım atak evresine girdi ve hayatım hastanelerde geçmeye başladı benim için zor bir dönemdi tedavi için Ankaraya gitmemiz gerekiyordu ve şu an da hala 2 ay da bir Ankaraya gitmem gerekiyor ilaç almam için bu zorlu günleri bi şekilde atlattım sağlığım daha iyi şu an için de olsa uyuma evresine geçti hastalığım ama ben kendim için birşeyler yapmak istiyorum yaşadıklarımdan ders almış ummayı diliyorum ki ne kadar bazı şeylerin iyi olması için uğraşsam da kendimi yalnız hissediyorum bu yolda ,
  Bazı soruların cevabını bulamıyorum yapmak istediğim şeyler var yapmak için cesaret bulamıyorum korkuyorum yanlış yaptığım zaman kendimi ağır eleştirip her sorunun karşısında kendimi görmekten korkuyorum ..
  Bu arada ece abla ben kendi şehrimde gastronomi ve Mutfak Sanatları 2.sınıf üniversite öğrenciyim okuduğum bölümde mutlu değilim kendimi buraya bu şehre ait hissetmiyorum herkes devam etmemi pes etmemi söylüyor mesleğin geleceği hakkında bana nutuk veriyorlar maddi kazanç sağlayacağı yönünde Ece abla evet çok tuhaf karşılayabilirsin belki ama sen olsan ne yapardın ya da sence ben ne yapmalıyım mesajımı okuduğun için dertlerimi dinlediğin için çok teşekkür ederim hayatta güzel insanlar ve güzel seylerle karşılaşman dileğiyle sevgiyle kal hoşça kal 🤗 🙂 😉

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s